Даслаць навіну
Знайсці
22.08.2019 / 18:52 11

«Астана» разграміла БАТЭ ў Лізе Еўропы ВІДЭА

Футбалісты барысаўскага БАТЭ прайгралі ў Нур-Султане казахстанскай «Астане» з лікам 0:3 у першым матчы плэй-оф кваліфікацыі Лігі Еўропы.

Гульня прайшла з перавагай «Астаны». На 23-й хвіліне адзначыўся Марын Томасаў, а за хвіліну да перапынку перавагу гаспадароў поля павялічыў Юрый Лагвіненка. А на 52-й хвіліне Сігур'ёнсан прабіў па цэнтры і забіў з пенальці.

Матч у адказ пройдзе праз тыдзень.

NN.by

1
Niemand / адказаць
23.08.2019 / 00:25
Не ведаю як зараз, а у' маім дзяцінстве дрьіблінг адпрацоу'валі за дапамогай усталяваньіх на полі сцяжкоу' (як у слаламе). Анекдотьі сцвярджаюць, што гєтьія сцяжкі могуць нават перамагаць суперніка. Але на месцьі БАТЄ усьо ж неабачна бьіло абраць у першьім тайме такую вось тактьіку "стаячьіх сцяжкоу'". Анекдотьі - анекдотамі, а у' жьіцці у'сьо крьіху інакш.