Даслаць навіну
Знайсці
2
а ф ь л А / адказаць
12.06.2018 / 16:06
цикава. Николи не задусвауся пра гэтую рэч.
1
Щаранский / адказаць
12.06.2018 / 16:22
потому что целенаправленно обанкротили прибыльный Кобринский консервный завод
2
I'm sorry, Dave. I'm afraid I can't do that / адказаць
12.06.2018 / 16:22
Наліўку можна рабіць яшчэ, дзяўчынам вельмі падабаецца. 
3
с.чэкус э.голубеў в.багамолаў... / адказаць
12.06.2018 / 16:31
А чаму калі зварыць суніцы без сахару і паесьці,хоць бы стакан,-- пачынаецца невыносная ірвота? Нас было пяцёра хлопцаў,пакаштавалі крыху сьпелых,затым захацелася варэння сунічнага,але ж цукру не было,ні кроплі... Лепей не гаварыць што было...
5
Тутнамгамон / адказаць
12.06.2018 / 17:09
Это не земляника (французская,голландская) , это ГМОрганизм . Так же сильно отличающийся от настоящих ягод , как и уже успешно культивируемые в Беларуси клюква ,гмо-ежевика , .....
0
Спартак / адказаць
12.06.2018 / 17:15
Раньше за день можно было ведро насобирать, а теперь совсем мало стало земляники.
2
Ок / адказаць
12.06.2018 / 17:35
Варенье очень вредно. Ешьте свежие. Мороженые.
2
Жвiр / адказаць
12.06.2018 / 17:42
Чаму ў Беларусі не робяць варэння з суніц?Тлумачэнне, якое мы атрымалі на заводах-вытворцах, простае: нявыгадна.
A z ahurkoū ? Čamu nia varac` vareņnie z ahurkoū ?..... :)))
0
stakan / адказаць
12.06.2018 / 19:03
Жвiр, А гэта ідэя! Дабавіць буракоў,крыху суніц,каб пах быў і... зграбай пенку y...
0
Вера / адказаць
12.06.2018 / 19:36
Варэнне з суніц гаркаватае на смак, ячшэ калі суніцы варыць разам з чарніцамі, то няблага. Ды колькі ў лесе тых суніц. Кот наплакаў.
0
Сяброука дызайнера / адказаць
12.06.2018 / 20:21
Так у нас всё невыгодно! Раньше соки, варенья и протёртые ягоды имели один недостаток - неудобную тару в виде 3-х литровых банок. А сейчас цена выше импортной продукции. И не только варенье, а и салаты всякие, овощи. Капуста в банке 0,8 л стоит доллар. 
0
Žvir / адказаць
12.06.2018 / 21:50
stakan, гэта не мая йдея. :) Гэта йдея адной цудоўнай, разумнай, дапйтлівай, цікаўнай і, галоўнае, самастойнай (!) у тым сваім узросьце, маленькай дзяўчынкі...:)
0
Пол / адказаць
13.06.2018 / 02:41
Летась бачыў у расейскай краме ў Нью-Ёрку сунічнае сочыва гарадзенскай фабрыкі АВС. Слоічак грамаў 200, можа і трохі меншы, каштаваў $10.
0
балбес / адказаць
13.06.2018 / 07:45
глупость
0
**** / адказаць
13.06.2018 / 08:06
20-25 руб за кг?
Каб пакінуць каментар, калі ласка, актывуйце JavaScript у наладах свайго браўзера